TYCO BMW BAŞARILI İSPANYADA

Tyco BMW ekibi, Almeria’da BMW Motorrad Yarış Kampında üç gün süren İspanyol öncesi testini tamamladı. Dört Tyco BMW sürücüsünün katılımı sağlandı ve İspanya’daki iki haftadaki başarısı, tüm binicilere ayın sonunda resmi BSB testlerine gelen harika bir platform sunacak.

Michael Laverty – İngiliz Süperbike:

“İspanyol testi şimdi bizim için, tüm ekip tarafından tamamlanmış çok sayıda iş ile dolu. Yolda yedi gün boyunca çok sayıda şasi ve elektronik konfigürasyon test ettik. Veriler şimdi değerlendirilecek ve toplanan bilgilere dayanarak daha fazla geliştirme planı uygulamaya konacak. Kişisel bir bakış açısından, şu anda Tyco BMW S1000RR ile bulunduğumuz ve İngiltere sınavlarına girecek iyi bir yerdeyim.

Hıristiyan İddon – İngiliz Superbike:

“Bu sezon için yeni bisiklete binen TAV’lı erkeklerle haftalarca harika bir açılış geçirdim – Tyco BMW S1000RR. Ekibiyle ve ayrıca garajın diğer tarafında Michael’la çalışmaktan gerçekten keyif aldım. Çok fazla iz süremiz vardı, bu yüzden şimdi topladığımız bilgilerle çalışmamız ve Birleşik Krallık’taki bir sonraki testler için daha fazla yön bulmamız gerekiyor. ”

Ian Hutchinson – İngiliz Superstock & Uluslararası Yol Yarışları:

“İspanya’da koştuğumuz test programından gerçekten memnun kaldım. Bisiklete erken çıkmak ve standart ayarlarda S1000RR için bir değişiklik elde etmek, çeşitli kurulum değişiklikleri boyunca sürekli bir ilerleme kaydetmeden önce harikaydı. Yolculuğumdaki on gün, tur sürelerini kovalamak veya değişiklikleri tahmin etmek zorunda kalmama lüksünü bana verdi. Mükemmeldi ve şimdi iki Tyco BMW bisikletini iyi ayarladık, bu haftaki yarışlar için Metzeler lastik testine geçebilir ve tek başına lastiklere konsantre olabilirim. Tüm ekip gerçekten iyi bir şekilde can verdi ve herkes mevsime girecek iyi bir yerdeydi, bu yüzden başlamak için sabırsızlanıyorum. ”

Josh Elliott – İngiliz Superstock:

“Tyco BMW ekibinin İspanya’da geçirdiği zaman çok parlak geçti. S1000RR artık kendi bisikletim gibi hissediyor ve çeşitli devrelerdeki en iyi tur zamanlarımdan büyük bir parça aldım ve pakette hala büyük bir potansiyel var. Almeria’da BMW Motorrad teknisyenleriyle çalışmak harika bir şeydi ve bu da bisiklet hakkında daha fazla bilgi edinmemi sağladı. Şimdi eve dönmeyi ve bu bilgiyi İngiliz parçalarına aktarmayı bekleyemem. İspanya’daki böyle bir süper işi yapmak için takımdaki herkese çok büyük bir şükür ve beni bu kadar hoş hissettiriyor. ”

Philip Neill – Takım Yöneticisi:

“Yoğun bir kış geçirdikten sonra çok sayıda yeni bisiklet hazırlayarak ve takım kadrosunda önemli değişiklikler yaptıktan sonra, yılın açılış sınavından neredeyse ücretsiz olarak geçmek her zaman güzel. 2016 ekibinde Hıristiyan, Hutchy ve Josh’un iyice yerleştiği büyük bir dinamik var gibi görünüyor. Michael harika bir insan ve Tyco BMW S1000RR’deki kemerinin altında bir yıl geçirdikten sonra, sadece hızlı bir şekilde pistte hızla geri döndü, aynı zamanda yeni binicilerle bilgilerini de paylaşabiliyordu. Önümüzdeki haftalarda, üç haftadan daha kısa bir sürede sezonun açılış turuna hızlı bir şekilde yaklaştığımız için, daha iyi bir başlangıç ​​yapmayı hedeflediğimiz olumlu bir başlangıç. ”

Daha fazla bilgi için lütfen iletişim kurun – mail@tycobmw.com

www.tycobmw.com

admin

You must be logged in to post a comment.