Motodünya’dan alışveriş yapmak neden ucuz?

Neden Ucuz ?
Neden Hesaplı ?
Nisan 2002 Tarihinden beri sektördeyiz
Dünya markalarını sipariş üzerine 
Türkiye deki distribütörler den tedarik etmekteyiz veya Yurt dışından ithal ederek temin etmekteyiz.
Maliyeti etkileyen en büyük faktördür.
Diğer 2 önemli Fakt.ör
1- Sipariş üzerine tedarik etmekteyiz.

Motodunya.com dan alışveriş yapmanın ucuzluğu mağazalara göre çeşitli sebepler göstermektedir. Bunlardan ilki Motodunya.com sitesinde alışveriş yapılan firmanın bir kişiye ait olduğu ve istenilen ürünün internet üzerinden seçilmesi ve temin edilmesi daha kolayken, mağazalarda yapılan alışverişlerde alınacak ürününün fiyatına dahil olarak firmanın bulunduğu dükkan, çalışan sayısının oranına göre alınacak ürüne dahil olur. Motodunya.com dan yapılan ürünlerde bu söz konusu değildir. Kişi bu şartlardan dolayı dışarıya göre daha uygun olan ekonomiktir ürünleri tercih eder. Günümüz şartlarında insanlar artık istedikleri ürüne kolay bir şekilde ulaşmak istemek de ve mağaza mağaza gezmek istememektedir bunun için Motodunya.com da alışverişi hem daha ekonomik hem de daha kaliteli zaman için tercih etmektedir.

2-İnternet MAĞAZASIYIZ

Motodunya.com dan alınan ürün fiyatının üstüne her hangi bir ürün fiyatı eklenmediği için kişi internet üzerinden alışverişe yönelir. Ucuz ve kalite bakımından aynı olan internet sadece firmaların bünyesine göre eleman çalıştırıp müşterinin ürününü kargolar. İnternet alışverişinin ekonomik olarak ucuzluğu ve insanlara rahatlık sağladığı için ilerleyen dönemlerde de sürekli bir artış gösterecektir. Saydığımız çeşitli sebepler artırabilir, bunun içindir ki Motodunya.com alışveriş ucuz olduğu için sürekli gündemde kalacaktır.

2002 Yılından Beri Sektördeyiz
Linkte Kullanıcı bilgilerini Görüntülediginizde görebilirsiniz.
Üyelik Tarihi Nisan 2002

https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-motosiklet-ekipmanlari-kask-kiyafet-ekipman-kyt-tt-course-radiance-kask-bebek-mavi-831370555/detay/

Motosiklet ve Sürücü Ekipman Tedarik ve Tahsilat
Web Design ve  E Ticaret Domain Hosting

admin

You must be logged in to post a comment.